Долучайся!

ГС «НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА» звертається до організацій громадянського суспільства України з пропозицією приєднатися до лав нашої мережі!

Організації громадянського суспільства відіграють ключову роль у розбудові України як демократичної і правової держави. Збільшення впливу організацій громадянського суспільства на державотворчі процеси вимагає підвищення рівня співпраці між ними на місцевому та національному рівнях. Створення ГС «НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА» допоможе:

  • Ефективно формулювати спільну позицію щодо актуальних питань суспільного розвитку
  • Стати паритетним учасником діалогу з владою на місцевому та національному рівнях
  • Свідомо впливати на визначення пріоритетів діяльності донорських організацій

Статут ГС «НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА» для ознайомлення

Перелік організацій громадянського суспільства, які є членами  ГС «НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА» станом на 24.07.2021

Приєднуйся до ГС «НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»! Для цього потрібно, згідно з пунктом 3.2. Статуту подати:

– заяву про вступ на ім’я голови ГС «НАЦІОНАЛЬНА МЕРЕЖА ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА» Станіслава Жолудєва

– витяг із протоколу засідання керівного органу юридичної особи, де визначене рішення щодо вступу у Спілку (відповідно до порядку, визначеного статутними документами юридичної особи, яка подає документи);

– рекомендації від не менше двох діючих членів Спілки;

– інформацію про діяльність за останній рік із посиланнями на відкриті джерела даних;

– звіт про фінансову діяльність за останній звітний період