Ініціативна група розпочала громадське обговорення проекту Статуту Національної мережі ОГС

Ініціативна група створення Національної мережі пропонує українським ОГС долучитися до громадського обговорення проекту Статуту майбутньої Громадської спілки «Національна мережа організацій громадського суспільства». Обговорення триватиме місяць – до 23:59 23 січня 2020 року.

Щоб узяти участь в обговоренні проекту Статуту, організація має бути підписантом Меморандуму ініціативи створення Національної мережі організацій громадянського суспільства від 24 липня 2019 року.

Цей Меморандум є відкритим для приєднання. Організації громадянського суспільства України, які зацікавлені у створенні Національної мережі і готові долучитися до процесу її формування, підписують Меморандум у режимі електронної реєстрації.

ПРИЄДНАТИСЯ ДО МЕМОРАНДУМУ

ПЕРЕЛІК ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ЯКІ ПРИЄДНАЛИСЯ ДО МЕМОРАНДУМУ

Підписувати Меморандум від імені організації можуть лише посадові особи, які мають на це право, що буде перевірятися через дані у ЄДРПОУ. Після підписання Меморандуму та перевірки достовірності зазначеної інформації на вказану в процесі реєстрації пошту надійде лист із подальшими інструкціями.