Ініціативна група

Гайдучик

Ірина Гайдучик, виконавча директорка Обласної молодіжної громадської організації «Волинський Інститут Права»:

- Створення дієвої мережі ОГС України дасть змогу зробити крок до розвитку професійності та впливовості громадського сектору. Це можливість об'єднати зусилля й разом творити позитивні зміни в Україні. Мені важливо бути причетною до цих змін.

Е-mail: iryna.haiduchyk@gmail.com

Жолудєв

Станіслав Жолудєв, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»:

- Я долучився до ініціативної групи зі створення Національної мережі ОГС, оскільки в Україні вже давно існує потреба в створенні подібної структури. Українське громадянське суспільство знаходиться на тій стадії, коли є необхідність координувати зусилля, об’єднувати можливості, професійно зростати та захищати спільні інтереси.

Е-mail: ggf2009@ukr.net

Кіященко

Ганна Кіященко, голова Полтавської філії Суспільної служби України:

- На мою думку, мережа підсилить кожну громадську організацію, яка стане її членом, і дасть нові можливості для зростання. Крім того, мережування значно підвищить вплив ОГС на розвиток громадянського суспільства в цілому та на владу зокрема.

Е-mail: dvv.poltava@gmail.com

Кувшинова

Євгенія Кувшинова, виконавча директорка Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна»:

- Для нас важливо будувати партнерство з іншими неурядовими організаціями, які розділяють наші цінності та принципи. Мережування допомагає розбудовувати громадський сектор і рухати зміни в Україні!

E-mail: evgeniua@gmail.com

Рекун

Анатолій Рекун, виконавчий директор Черкаської обласної організації «Ресурсний центр АНГО»:

- Ще в 1996 році я був одним із ініціаторів створення регіональної коаліції Асоціації недержавних громадських організацій, а в 1999 році ми зареєстрували РЦАНГО. Я маю знання та досвід у формуванні й діяльності мережі ОГС і бачу в цьому перспективи.

Е-mail: asim.cherkasy@gmail.com

Фендик

Андрій Фендик, голова Львівської обласної організації Спілки Української Молоді в Україні:

- На мою думку, така структура зможе покращити комунікацію між ключовими гравцями сектору, спираючись на принципи взаємодопомоги, адвокасі-процедур та лобістського представництва перед владними структурами.

Е-mail: lviv@cym.org

Фоменко

Ірина Фоменко, голова правління ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова»:

- Акумулювати і доносити до влади громадську думку, відстоювати інтереси громадян/громад, контролювати діяльність або бездіяльність влади та впливати на неї – хіба це можуть робити розрізнені організації, які лише конкурують між собою за змогу отримати грантові кошти? На мою думку, роль мережі ОГС у тому, що вона є авторитетним представником громадської думки.

Е-mail: irinaf.ldp@gmail.com

Харченко

Іван Харченко, голова правління громадської організації «ПРОЛІСОК-БЕРДЯНСЬК»:

- Національна мережа ОГС – це не лише можливість підвищити спроможність громадських організацій, а й змога посилити вплив усього громадянського суспільства України. На прикладі нашого регіону ми хочемо створити технічний та технологічний майданчик для взаємодії ОГС: для навчання, реалізації спільних проектів, адвокаційних кампаній, кращої взаємодії із бізнесом, владою та громадою.

Е-mail: prolisok.berdyansk@gmail.com